Stwórz dom swoich marzeń

 

projekt domuJako małe dziecko marzyłeś o tym, by kiedyś wybudować ogromny dom, w którym będziesz szczęśliwie żył ze swoją rodziną? Wiesz, że wartości rodzinne są tym, czym każdy człowiek powinien kierować się w życiu? Marzysz także i dziś o miejscu, w którym twoje dzieci będą dorastać, a ty będziesz cieszył się domowym ogniskiem, które tworzysz razem z żoną? Podpowiemy ci jak szybko i stosunkowo tanio wybudować dziś dom oraz jak znaleźć idealne oferty sprzedaży wolnostojących domków. Dzięki nam rzeczywiście odnajdziesz swój mały kawałek raju na ziemi. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej i zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla ciebie. Poszukiwanie działki idealnej – jak ją znaleźć? Aby zacząć budowę domu niezbędna do tego jest oczywiście działka. Jak jednak znaleźć dość tanią nieruchomość znajdującą się jednocześnie w dobrej lokalizacji? Możesz zdecydować się na przykład na miejsce pod miastem. Jest to opcja wybierana przez coraz więcej rodzin z dziećmi. Dlaczego? Przede wszystkim ze względów zdrowotnych. Pod miastem powietrze jest na pewno o niebo czystsze. Poza tym znajduje się tam ogromna ilość terenów zielonych.

Takie warunki z pewnością sprzyjają odpowiedniemu i zdrowemu rozwojowi naszych małych pociech. Poza tym uciekamy w ten sposób od wielkomiejskiego hałasu i zanieczyszczeń. Wystarczy, że mamy z nimi do czynienia na co dzień – jeśli oczywiście pracujemy w centrum. Osiedla podmiejskie to bowiem doskonały wybór również dla osób, które pracę mają w mieście. Dzięki trasom dojazdowym można pojawić się w nim tak samo szybko, jak dojeżdżając do centrum z dalszych dzielnic. Jeśli nabędziemy już działkę, należy przystąpić do zaprojektowania naszego domu. Potem pozostaje już tylko budowa i przeprowadzka do upragnionego miejsca.

Poddasze – hit ostatnich lat! Pozwól sobie na oryginalność!

Przed tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym dziewiątym rokiem wszystkie domki jednorodzinne były jednolite. Zazwyczaj były to bowiem po prostu szare sześciany. Władza nie akceptowała projektów, które wydawały się choć trochę ekstrawaganckie, a tym samym odróżniały się od reszty. Dziś możemy pozwolić sobie na najbardziej innowacyjne projekty. Warto wziąć więc pod uwagę budowę poddasza ze skośnym dachem. Te pomysłowe pomieszczenia zyskują swój niepowtarzalny klimat, dzięki któremu możemy śmiało urządzić tam pokój dla dziecka czy też sypialnię. Pozwólmy sobie na odrobinę pomysłowości, a wręcz szaleństwa. Wszystko po to, by czuć się w naszym nowym domu bezpiecznie i wyjątkowo.

Jak urządzić nasz nowy dom? Podpowiemy ci to właśnie teraz!

wnętrza z antresolamiJeśli nie masz pomysłu na urządzenie nowo wybudowanego domu, możesz zatrudnić profesjonalnego architekta wnętrz. Ten przygotuje ci przede wszystkim dokładny projekt, na który będziesz mógł nanieść wszystkie potrzebne zmiany. Jeśli jednak ty lub twoja żona lubicie urządzać pokoje, a dobór odpowiedniej kolorystyki nie sprawia wam większego problemu, warto samemu zająć się tym aspektem. Szczególnie ważne stanie się więc urządzenie pokoju sypialnego oraz dziecinnego. Ten pierwszy powinien być miejscem, w którym zrelaksujesz się po ciężkim dniu pracy. Pozwól więc sobie na kupno dużego i wygodnego łóżka. Możesz także wstawić do sypialni biurko, przy którym będziesz przeglądał dokumentację czy też regał na ulubione książki. Staraj się jednak nie ograniczać za bardzo przestrzeni. Dotyczy to również innych pomieszczeń. Pokój twojego dziecka powinien charakteryzować się przede wszystkim dużą różnorodnością barw i przytulnością. Staraj się zrobić wszystko, by twoje dziecko chciało w swoim pokoju przebywać. Warto podczas przeprowadzi nieco zasugerować się pokojem, w którym nasza pociecha mieszkała. W ten sposób szybciej zaaklimatyzuje się w nowym miejscu. Czasem wystarczy tylko stara poduszka lub znajoma maskotka. Możesz również zapytać dziecko o to, co chciałoby mieć w swoim pokoju. W ten sposób sprawisz, że poczuje się ono z tym miejscem związane i będzie chciało jak najczęściej spędzać w nim czas. Podobnymi zasadami kieruj się przy aranżacji innych pomieszczeń. Z pewnością uda ci się szybko i starannie doprowadzić cały nowy dom do ładu.

Domy na sprzedaż – czy warto korzystać z takich ofert?

Zamiast rozpoczynać budowę domu od zera, można również skorzystać z ofert, które szumnie oferują dziś wszelkiego rodzaju firmy budowlane. Jednak należy dokładnie zastanowić się, czy dana oferta spełnia nasze wymagania. Większość z nich podawana jest bowiem przez wykonawców jeszcze zanim dane osiedle czy też dom w ogóle powstanie. Nie możesz być wtedy pewien, czy efekt końcowy rzeczywiście będzie taki jak zapewnia dana firma. Z drugiej strony często okazuje się, że gdy osiedle domków powstaje, wszystkie ciekawsze nieruchomości są już wykupione lub zarezerwowane. Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie, jeśli zdecydujesz się na zakup domu, a nie jego budowę. Obejrzyj wizualizacje architektoniczne Pro Estate Solution, by sprawdzić jakie budowy aktualnie nadzoruje ta renomowana agencja reklamowa. Dzięki wspomnianym projektom, jakimi są stworzone profesjonalnie wizualizacje architektoniczne Pro Estate możesz zobaczyć jak będzie wyglądał końcowy efekt budowy osiedla, którego wykonawcą jest klientem właśnie tej agencji. Musisz wiedzieć, że wizualizacje architektoniczne Pro Estate są wykonywane na bardzo wysokim poziomie przez profesjonalną ekipę. Stąd pewność, że wybrany przez ciebie dom, po wybudowaniu będzie wyglądał identycznie jak ten, który przedstawiały wizualizacje architektoniczne Pro Estate.