Nowoczesne biura - doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy

 

nowe biurowceKiedy posiadamy działalność gospodarczą, jednym z fundamentalnych problemów jest lokalizacja naszej firmy. Powinniśmy dostosować nasz przyszły adres do grupy odbiorców naszych usług lub produktów. Chodzi przede wszystkim o łatwy dostęp dla przyszłych lub stałych klientów. W niektórych sektorach działalności gospodarczej wybór odpowiedniej lokalizacji ma znaczenie pierwszorzędne. Przede wszystkim dzieje się tak w przypadku lokali gastronomicznych. Walka o przestrzeń miejską nigdy się nie kończy. Wiemy jednak, że teren jest ograniczony, mimo że każde miasto rozbudowuje swoją powierzchnię. Równie ważną rolę gra lokalizacja w przypadku sklepów wszelkiego typu. Najkorzystniejszym miejscem są główne ulice miasta lub centra handlowe, w których właściciele firm mogą w szybki i łatwy sposób dotrzeć ze swoimi towarami do klientów.

Co jeśli prowadzimy działalność biurową? Adres jakiegokolwiek biura ma ogromne znaczenie jeżeli zależy nam na szybkiej i łatwej komunikacji z klientami. Mimo że większość spraw załatwiamy współcześnie przez telefon lub Internet, chcemy zapewnić odbiorcom naszych usług możliwość bezpośredniego kontaktu. W tym przypadku staramy się o przestrzeń w biurowcach, które znajdują się w samym centrum miasta. Biurowiec jest budynkiem dzielonym przez rozmaite firmy i przedsiębiorstwa, które wynajmują jego powierzchnię dla swojej działalności biurowej i administracyjnej. Charakteryzują się maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni pod wynajem dlatego najczęściej korzysta się w ich przypadku z budownictwa kilkunastopiętrowego. Nowoczesne biurowce to wizytówka dzisiejszych miast. Zachwycają nas swoja architekturą i rozmiarami. Ich wygląd jest kolejnym aspektem, na jaki zwracamy uwagę. Mogą stać się reklamą naszej działalności podnosząc jej prestiż.

prywatny gabinetJeżeli szukamy przestrzeni dla naszej działalności, biuro może okazać się strzałem w dziesiątkę. Budynek jest przykładem nowoczesnego budownictwa, które stawia nie tylko na prostotę i elegancję, ale przede wszystkim funkcjonalność. Jest doskonałym rozwiązaniem wykorzystania przestrzeni dla miejskich firm. Zaletą biurowca jest bogaty wybór biur o różnej przestrzeni, dostosowanej do konkretnych wymogów działalności. Tak, jak w przypadku innych biurowców parter jest zagospodarowany jako część usługowo handlowa z łatwym dostępem dla klientów. Kolejne piętra wykorzystane są jako biura dla działalności administracyjnej, którą właściciele firm mogą w dowolny sposób zorganizować wedle swoich własnych potrzeb. Zgodnie z wzorem zachodnim biurowiec oferuje również powierzchnię otwartą dla dużych firm, w których działalnością biurową zajmuje się zespół kilkunasto- lub kilkudziesięcio-osobowy. Ponadto biuro może być ukształtowane według indywidualnego uznania i zestawione z kilku mniejszych jeżeli wymagają tego potrzeby firmy. Biurowiec ten podnosi przede wszystkim komfort pracy, dzięki doskonałej organizacji przestrzeni i elastyczności w jej zagospodarowaniu.

Budynek posiada wszelkie nowoczesne rozwiązania bezpieczeństwa oraz wygody dla jego użytkowników. Wyposażony jest w podziemny garaż dla pracowników i klientów. W całym budynku zainstalowany został system monitoringu, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Oprócz tego biurowiec wyposażony jest w klimatyzację, instalację przeciwpożarową oraz dwie windy. Jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i dużych firm, które swoja działalność biurową chcą prowadzić w centrum Poznania. W przypadku biurowca, wynajęte przez nas biuro ma gwarancję bezpieczeństwa i komfortu, ale również estetycznych nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Budynek przyciąga uwagę z zewnątrz, ponieważ charakteryzuje się wyraźną bryłą i atrakcyjnym zastosowaniem kolorystki. Poszczególne biura są doskonale nasłonecznione w dzień, dzięki odpowiedniej ilości przestrzennych okien. Zastosowanie światła naturalnego ma ogromne znaczenie dla pracowników. Dzięki jasnym i przestrzennym wnętrzom możemy zapewnić doskonałe warunki pracy. Biura charakteryzują się nowoczesnym rozwiązaniem instalacji elektrycznych i grzewczych, wpływających na bezpieczeństwo i oszczędność energii.

Wybór biura do wynajęcia ma strategiczne znaczenie dla właścicieli firmy. Biurowiec jest wizytówką przedsiębiorstwa, przede wszystkim jednak liczy się jego lokalizacja. Biuro znajduje się w samym centrum Poznania, dzięki czemu poszczególne firmy wynajmujące ten adres mogą trafić do swoich klientów bez problemu. Centralne usytuowanie budynku ma również ogromne znaczenie dla samych pracujących w nim osób. Łatwy dojazd samochodem, czy za pomocą komunikacji miejskiej wpływa na atrakcyjność pracy. Biurowiec powinien być przede wszystkim przyjaznym środowiskiem dla pracowników. Każde biuro  wyposażone jest klimatyzację i centralny system ogrzewania. Zapewnione jest całkowite bezpieczeństwo dla pracowników i klientów firm, wynajmujących przestrzeń w biurowcu.

 

 

Nowoczesny biurowiec to połączenie funkcjonalności i estetyki w atrakcyjnym budynku o strategicznej lokalizacji. Jest doskonałym wyborem dla dużych i małych firm, ponieważ oferuje rozmaitą przestrzeń, dostosowaną do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Każde pomieszczenie może być zagospodarowane według uznania wynajmujących i przekształcone w dowolnego charakteru przestrzeń biurową. Dobry biurowiec zapewnia również możliwość łączenia poszczególnych biur bez naruszenia konstrukcji budynku. Każde piętro zagospodarowane jest na swój własny sposób. Parter, przeznaczony na powierzchnię usługowo-handlową dostosowany jest do potrzeb sklepów i biur nastawionych na bezpośrednia obsługę klientów. Kolejne piętra są przystosowane do wymagań biur kilku i kilkudziesięcioosobowych, gabinetów i pomieszczeń konferencyjnych. Duże znaczenie ma wyposażenie budynku w windę, która umożliwia pracownikom i klientom szybkie dotarcie do wyznaczonego miejsca. Całość jest dostosowana do potrzeb osób pracujących zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy.